Krok po kroku, czyli jak przystąpić do projektu.

Uczestnicy przedsięwzięcia to mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) z siedzibą (filia, delegatura, oddział) oraz działalnością gospodarczą w województwie Warmińsko-Mazurskim, istniejące co najmniej 6 miesięcy przed uzyskaniem wsparcia. W ramach projektu kwalifikują się również pracownicy tych firm, zatrudnieni na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego przez co najmniej 3 miesiące przed przyznaniem wsparcia, na podstawie umowy o pracę. Dodatkowo, możliwość skorzystania z projektu mają także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą na zasadach samozatrudnienia.

Jeśli jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę. Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.

Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej. Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: warminskomazurskie@szkoleniaexpert.com.pl

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.). Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

MIEJSCOWOŚCI, W KTÓRYCH WYKONASZ SZKOLENIE

EŁK

Gróndwald Szkolenia to nowoczesny ośrodek szkoleniowy z długoletnim doświadczeniem. Od lat 90 firma dynamicznie się rozwija, posiadając największy w regionie tabór samochodów. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Korzystając z bogatej pamięci korporacyjnej, oferujemy kompleksowe szkolenia kierowców – od samochodów osobowych po ciężki sprzęt. Ich oferta obejmuje wszelkie obszary aktywności kierowców zawodowych. Dla kursantów to nie tylko nauka, to podróż po ścieżce umiejętności i profesjonalnego rozwoju. Z Gróndwald Szkolenia wyruszysz gotowy na drogę, bezpieczny, pewny i wyposażony w kompleksową wiedzę potrzebną do kierowania różnorodnymi pojazdami.

W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie ( +48 876 102 428) lub mailowo ( osz.lok@wp.pl )

GIŻYCKO

Doświadczenie, jakość i kompleksowość – to cechy, które wyróżniają tę autoszkołę. Ich wykalifikowana kadra dydaktyczna utrzymuje najwyższe standardy nauczania, a na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Poza szerokim wachlarzem kategorii prawa jazdy, organizują zajęcia z ratownikiem medycznym oraz z policjantem. W swojej gablocie posiadają pojazdy identyczne z tymi, które wykorzystywane są na Państwowym Egzaminie i utrzymywane są w idealnym stanie technicznym i czystości. Jako jedyni w powiecie giżyckim posiadają status SUPEROSK.
W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie: 698-667-426; 87 428-53-35 lub mailowo ( biuro@oskmig.pl)

OLECKO

Oleckie Centrum Szkolenia Kierowców jest jednym z najstarszych prywatnych ośrodków szkolenia kierowców w kraju z ponad 30-letnik stażem. Specjalizują się w szkoleniu przyszłych kierowców, kierowców zawodowych jak i również operatorów różnego rodzaju sprzętów, maszyn oraz pojazdów. Oleckie Centrum Szkolenia Kierowców może pochwalić się bardzo duża popularnością. Na przestrzeni lat liczba kursantów stale się powiększa o czym świadczy fakt iż, od czasu powstania ośrodka zajmuje on pierwsze miejsce w rankingu szkół nauki jazdy w powiecie. Niewątpliwym atutem Ośrodka jest możliwość wykonania testów psychologicznych.
W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie: 87 520 23 36 lub mailowo: ocsk_jm@o2.pl

OLSZTYN

Ośrodek szkolenia zawodowego mieszczący się w Olsztynie działa pod patronatem Ligi Obrony Kraju. Od prawie 80 lat LOK kształci kierowców, łącząc tradycję z nowoczesnością, aby zapewnić swoim uczniom najlepszą jakość edukacji i możliwość nauki online. Oferują szeroki zakres kursów prawa jazdy. Kadrę instruktorską stanowią doświadczeni profesjonaliści, którzy z pasją przekazują swoją wiedzą i umiejętności.

W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie: 89 533 17 98 lub e-mailowo: biuro.oskolsztyn@lok.org.pl

SZCZYTNO

Nowoczesny ośrodek z długim ponad 30-letnim stażem. Szkoła nauki jazdy dynamicznie się rozwija oraz poszerza swoją ofertę. Ośrodek proponuje szeroki wachlarz kursów zaczynając od samochodów osobowych po ciężki sprzęt. Z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców L-WIT Konrad Klonowski wyruszysz gotowy w drogę, wyposażony w wiedzę oraz umiejętności potrzebne do kierowania różnorodnymi pojazdami.
W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie: 89 624 96 06, email: lwit.klonowski@op.pl

Przewiń na górę